شرایط ارسال مرسولات

شرایط ارسال مرسولات

1)) ارسال با تیپاکس

 هزینه ۲۵۰/۰۰۰ تومان

بعداز ثبت سفارش . اجناس بالافاصله به کارگاه اسپرسومارکت اهواز ارسال و پس از تست و برسی از نظر سلامت فیزیکی و اصالت محصول ، بعداز  بسته بندی دوم ظرف ۲۴ ساعت تحویل دفاترپستی خواهند شد.و به دلیل ترافیک پستی استان خوزستان و شهر اهواز مرسولات  به نوبت ظرف ۲ تا ۴ روز ثبت  و کد رهگیری به شماره تماس کاربر ارسال خواهد شد و قابل رهگیری خواهدبود.
به دلیل ترافیک و شرایط خاص تیپاکس شهر اهواز اززمان ثبت سفارش تا تحویل با تیپاکس حدود ۷ تا ۱۰ روز زمان می برد
 
2)ارسال با پست

 هزینه ۱۵۰/۰۰۰تومان

بعداز ثبت سفارش . اجناس بالافاصله به کارگاه اسپرسومارکت اهواز ارسال و پس از تست و برسی از نظر سلامت فیزیکی و اصالت محصول ، بعداز  بسته بندی دوم ظرف ۲۴ ساعت تحویل دفاترپستی خواهند شد.و به دلیل  شرایط خاص و ترافیک پستی شهر اهواز مرسولات به نوبت ظرف ۲ تا ۴ روز ثبت  و کد رهگیری به شماره تماس کاربر ارسال خواهد شد و قابل رهگیری خواهدبود.به دلیل ترافیک و شرایط خاص پست شهر اهواز زمان تحویل سفارش ها به صورت دقیق مشخص نیست .
 
3) ارسال با باربری

هزینه ۲۰۰/۰۰۰
این نوع ارسال مخصوص سفارشهای عمده میباشد که  با توافق و هماهنگی فروشگاه و مشتری اجناس بعداز تست و بسته بندی تحول اتوبوس یا باربری خواهند شد از لحظه  تحویل مرسولات و ارسال شماره بارنامه یا شماره تماس راننده و مشخصات تا زمان تحویل  تمام مسولیت سفارش بر عهده خریدارمیباشد‌.
 
4) ارسال فوری

شرایط ویژه (خارج از نوبت)

هزینه ارسال ۳۵۰/۰۰۰ تومان

بعداز ثبت سفارش بصورت خارج از نوبت ،بعداز تست و برسی و بسته بندی تحویل تیپاکس خواهند شد اززمان ثبت سفارش تا تحویل مرسوله
۳ تا ۵ روز کاری زمان میبرد

این شامل خریدهای عمده نمیشود
 
گارانتی معتبراسپرسو مارکت اهواز
آموزش حرفه ایاسپرسو مارکت اهواز
هدایای ویژهاسپرسو مارکت اهواز
پشتیبانی مطلوباسپرسو مارکت اهواز
[/yt_section]