آسیاب مدل 022

آسیاب مدل 022

قیمت 8/480/000 تومان
آسیاب قهوه مدل 3022 یک دستگاه مناسب استفاده در کافه، کافی شاپ ها و فروشگاه های قهوه است.
رنگ بندی
مقدار: 

آسیاب قهوه ۳۰۲۲-C22  یک دستگاه نیمه صنعتی است که می‌تواند دانه‌های قهوه را در درجه های مختلف از زبر تا بسیار نرم آسیاب کند. همچنین فیلتر موجود روی دستگاه به صورت دائمی بوده و شما نیازی به هزینه مجدد برای خرید لوازم مصرفی آن ندارید، یکبار هزینه خواهید کرد و سال‌های سال از آن بهره می‌برید.

انواع مختلفی از آسیاب قهوه در بازار موجود است که به سه دسته اصلی آندیمند، دوزردار و پاکت خور تقسیم بندی می شوند. آسیاب قهوه 3022-C22 از نوع آسیاب های آندیمند اتوماتیک و نیمه صنعتی است که از آن میتوانید در منزل، محل کار، کافی شاپ های کوچک و فروشگاههای قهوه استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مثبت آسیاب قهوه 3022-C22 امکان تنظیم مقدار قهوه خروجی است که به شما کمک میکند تا به راحتی مقدار قهوه ای را که نیاز دارید، آسیاب کنید و در نتیجه همیشه از قهوه تازه پودر شده استفاده کنید. همچنین شما میتوانید به صورت مستقیم پرتافیلتر اسپرسو ساز خود را به دستگاه متصل کنید و با تنظیم دقیق میزان خروجی قهوه را برای حالت اسپرسو تک و دبل تعیین کنید.

مانیتور تعبیه شده بر روی دستگاه آسیاب قهوه 3022-C22 یکی دیگر از امکانات ویژه این دستگاه است که به افزایش دقت شما در حین کار با دستگاه کمک میکند.

نظرات
سازنده: 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support