آسیاب مدل 019 هوم کترینگ اصلی

آسیاب مدل 019 هوم کترینگ اصلی

قیمت 4/320/000 تومان
آسیاب قهوه مدل 3019 هوم کترینگ یک اسیاب حرفه ای با تیغه های فلت و دقت بالا مناسب استفاده در کافه، کافی شاپ ها و فروشگاه های قهوه است.
رنگ بندی
مقدار: 

برای تهیه پودر قهوه تازه، آسیاب های قهوه یکی از از ملزومات و دستگاه اصلی مهم در کنار دستگاه اسپرسو ساز است. این به طوری است که میزان عطر و طعم قهوه رابطه مستقیمی با کیفیت و درستی آسیاب قهوه دارد و هرچه دانه قهوه شما بهتر آسیاب شود، پودر قهوه بهتری خواهید داشت و در نتیجه نوشیدنی قهوه اصیل تری به دست خواهد آمد. همچنین، هرچه از زمان آسیاب قهوه کافی شاپی گذشته باشد، کیفیت قهوه شما پایین می‌آید و برای رفع این مشکل، نیاز به آسیاب روزانه و یا دوره های چند روزه دارید.

آسیاب قهوه مدل 3019 یک دستگاه مناسب استفاده در کافه، کافی شاپ ها و فروشگاه های قهوه است. این دستگاه توانایی آسیاب دانه قهوه در سایز های مختلف قهوه را دارد. همچنین، تیغه های فولادی و ضد زنگ در ۱۶ درجه مختلف قابل تنظیم است و می‌توانید دانه های قهوه را متناسب با نیازتان و نوع تهیه نوشیدنی قهوه دلخواهتان آسیاب کنید.

با استفاده از آسیاب قهوه مدل 3019، میتوان برای همه سبک های دم آوری و عصاره گیری قهوه مثل کمکس، سایفون، موکاپات و قهوه جوش، فرنچ پرس، دستگاه های اسپرسو ساز، ترک ساز و فرانسه ساز برقی و روگازی عمل آسیاب دانه قهوه را انجام داد. 

مخزن آسیاب قهوه مدل 3019 گنجایش و آسیاب ۷۵۰ گرم قهوه را دارد. مخزن بزرگ آسیاب ها، باعث ماندگاری قهوه در آن می‌شود و در نتیجه از از بین رفتن عطر و بوی قهوه جلوگیری می‌کند. این دستگاه دارای مخزن خروجی می‌باشد که می‌توانید بعد از آسیاب و بدون هیچ مشکلی، پودر قهوه را آنجا جمع آوری کنید. همچنین، می‌توانید پودر قهوه تازه آسیاب شده را به صورت مستقیم درون پرتافیلتر پر کنید. 

این آسیاب توانایی آسیاب ۲ کیلوگرم قهوه در ساعت به صورت ممتد را دارد.

نظرات
سازنده: 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support